Istniejemy od 1995 roku!

Mamy na swoim koncie obsługę wielu udanych przyjęć weselnych i innych imprez okolicznościowych.
Założycielką i właścicielką firmy przez ponad 20 lat była Wiesława Olejak. Obecnie należy ona do starszej córki Aleksandry (stąd też nazwa przedsiębiorstwa).

Na początku...

Wszystko zaczęło się bardzo niewinnie od gotowania dla najbliższej rodziny i znajomych. Dobre wiadomości o smacznej kuchni szybko się rozchodzą, co zaowocowało w kolejne zamówienia i zlecenia organizacji niewielkich przyjęć.

Pomysł

To właśnie wtedy zrodził się pomysł założenia firmy gastronomiczno- cateringowej. Jesteśmy dumni, że wesela w Aleksandrze zamawiane są z rocznym wyprzedzeniem. To efekt renomy, na którą pracowaliśmy przez wiele lat.

Bogate menu

Obecnie Ola kontynuuje działalność gospodarczą, którą zapoczątkowała jej mama. W czasie spotka z klientem przedkładamy długą listę proponowanych dań lub dostosowujemy się do jego smaków i upodobań kulinarnych.

Rozwój

Cały czas inwestujemy w nasz rozwój, poznajemy nowinki ze świata kuchni. W 2006 roku brałyśmy udział w trzydniowym kursie wycinania i rzeźbienia w owocach i warzywach.

Carving

Zajęcia odbywały się w Pradze pod okiem mistrza tej dziedziny czecha Ludka Prochazki. Artystyczne wycinanie ozdób w owocach to umiejętność, którą w Polsce posiada niewiele osób.

Dla Was!

Posiadamy bogatą ofertę menu - serwowane dania przygotowujemy na miejscu, wszystko świeże, smaczne i pięknie podane.

A może catering z dostawą do domu?

Dużym powodzeniem cieszy się nasz catering dostarczony pod wskazany przez klienta adres - np.: tartinki, koreczki, sałatki, półmiski z mięsami, półmiski rybne oraz bogate i smaczne koryta.

Zadzwoń teraz i zapytaj o szczegóły!

Tel. 509 686 047

Subskrybcja

Wyślij Swój Email a będziemy Cię powiadamiać o ważnych wydarzeniach, promocjach i ofertach.